نمایش 1-12 از 89 مطالب

بازیابی ارزهای دیجیتال از دست رفته به روش سیف‌پل

در دنیایی که هر روزه فناوری‌های جدیدی مانند کریپتوگرافی ظهور می‌کنند، استفاده از ارزهای دیجیتال و فضای کریپتوکارنسی در بستر بلاک‌چین به‌طور گسترده‌تری مورد توجه قرار گرفته است. اما گاهی اوقات، در این دنیای نوین ارتباطات بین شبکه‌ای، در پی سهل انگاری کاربران اتفاقات ناخواسته‌ای نیز رخ می‌دهد که منجر به از دست رفتن دارایی‌های کریپتویی آن‌ها می‌شود. این اتفاق ممکن است به دلیل اشتباهاتی مانند انتخاب آدرس یا شبکه اشتباه بیافتد.

بازیابی ارزهای دیجیتال از دست رفته و گم شده

 علی‌رغم هشدار ها و آموزش‌های مکرر، همچنان شاهد از دست رفتن دارایی طیف گسترده‌ای از کاربران جامعه فارسی‌زبان مواجه هستیم. در همین راستا، واحد تخصصی بازیابی ارزهای دیجیتال در مجموعه ایران سیف‌پل در اسفند ماه 1400 راه اندازی شد. در صورت از دست رفتن دارایی خود اولین کاری که باید کرد چیست؟

کلور دیفای زیر ذره بین سیف‌پل

پس از اینکه تعداد زیادی تماس مبنی بر گزارش کلاهبرداری توسط یک پروژه مشترک به نام کلور دیفای دریافت کردیم، بر آن شدیم تا با تحقیقات گسترده و پیگیری‌های شبانه‌روزی سرنخ‌های قابل ردیابی از عاملین این پروژه بدست آوریم تا در صورت امکان و در وهله‌ نخست آدرس‌های مربوط به آن ها را مسدود سازیم و ...

بیت کوین 100 هزاری با (بلک راک BLACKROCK)

آیا بیت کوین صد هزار دلاری می شود؟ تمامی توضیحات به همراه تحلیل فاندامنتال و وقوع اتفاقی جنجالی را در این مقاله قرار داده ایم تا با نگرش بر پشت پرده بیت کوین با کمپانی های بزرگ بیشتر آشنا شویم.

روز شمار هاوینگ بیت کوین

هاوینگ بیت کوین، نرخ انتشار بیت کوین های جدید در گردش را به نصف کاهش می دهد. انتظار می رود که سیستم پاداش تا سال 2140 ادامه یابد، زمانی که 21 میلیون بیت کوین استخراج شود. در سال 2009، پاداش برای هر بلوک در زنجیره استخراج 50 بیت کوین بود. پس از هاوینگ اول، 25 و سپس 12.5 بود و سپس از 11 می 2020، به 6.25 بیت کوین در هر بلوک تبدیل شد.

ETF بیت کوین

از ابتدای تشکیل بازار های مالی و صنعت کریپتو، هر روز شاهد پیشرفت های بزرگی مثل، راحتی دسترسی ها و بروزرسانی پلتفرم این نوع بازار ها هستیم. یکی از پدیده هایی که بسیار منتظر آن بودیم، ای تی اف نام دارد. در سال 2021، ایالات متحده آمریکا تصمیم به تشکیل ETF گرفت. این امر برای راحتی کاربران و پیشرفت معاملاتشان در بازار های بورس و .. بوجود آمد. 

پروژه کلاهبرداری یونایتد سولار (United Solar)

یک شرکت ایتالیایی است که تاسیس آن به سال 2022 بر میگردد. جذب کاربران این شرکت به وسیله سود های کلان است. به طور مثال، سود پلن پایه این شرکت 60 درصد در ماه می باشد. این سود بسیار شیرین است که باعث حس طمع در کاربران می شود. همین موضوع باعث شده است تا بسیاری از افراد به سرمایه گذاری در این شرکت مشتاق شوند. حساب کاربران بعد از مدتی کوتاه، مسدود خواهد شد و شرط فعال شدن دسترسی به سرمایه، با گرفتن عضو انجام پذیر است. 

دبه عسل: کلاهبرداری هانی پات (Honeypot) چیست و چگونه کاربران را قربانی طمع خود میکند؟ 

مهاجم قرارداد هوشمندی را ساخته که به نظر میرسد آسیب پذیر است. در ادامه کاربر سعی میکند از این آسیب پذیری برای انتقال موجودی قرارداد به کیف پول خودش سو استفاده کند در حالی که موفق به انجام این کار نمیشود و مهاجم، هم موجودی قرارداد و هم پولی که قربانی به آن واریز کرده است را برداشت میکند.

یارانه میلیاردی بیت کوین

این ویلا متعلق به یکی از بزرگترین سرمایه داران فلوریدا میباشد که به قیمت 4 میلیون دلار توسط او خریداری شده‌است. درختکاری داخل و محیط بیرونی این ویلا کاری میکند تا احساس آرامش در جای جای این خانه در جریان باشد. درب ورودی پارکینگ، پوشیده شده از سنگ های مرمر است و پارکینگ آن شامل 6 ماشین به صورت آزادانه است.

09. ستاپ و سیگنال الگوهای شمعی

اگر در پیدا کردن الگوهای شمعی مهارت پیدا کنید آنگاه می توانید پول در بیاورید اما واقعیت این است که بسیاری از صندوق های پوشش ریسک و شرکت های معاملات فرکانس بالا پول های زیادی بدست می آورند اما اصلا به الگوهای شمعی توجه نمی کنند. درواقع آنها بیشتر به محل قرارگیری توجه می کنند یعنی در جایی که در سیکل بازار هستیم...