نمایش 1-12 از 77 مطالب

پروژه اسکم تیمون (TMON)

با پروژه اسکم تیمون (TMON) اینجاییم تا بررسی هایی در رابطه با این تیم داشته باشیم.  همانطور که قبلا با توکن ERC20  آشنا شدید، میدانید که یکی از ترفند های این تیم استفاده از اسم، اعتبار گروه ها و افراد دیگر است که در ادامه به بررسی آن میپردازیم.

07. فشار خرید و فروش

شمع ها به ما نشان می دهند که خریداران و یا فروشندگان قوی‌تر هستند. فشار خرید پرایس اکشنی است که به نفع خریداران باشد. خریداران و فروشندگان دائماً در تلاش هستند که فشار فروش و خرید ایجاد کنند. خریداران سعی می کنند آنقدر بخرند که بازار صعودی شود درحالی که فروشندگان هم سعی می‌کنند آنقدر بفروشند که بازار نزولی شود که این همان فشار را نشان می دهد.

آیا آرون گروپس کلاهبردار است؟

تقریبا یکسال پیش به گزارش خبرنگاری شرکت موج و اطلاع رسانی های اخبار ایران متوجه شدیم که دفتر رسمی آرون گروپس در ایران پلمپ و تعطیل شده است؛ علت پلمپ دفتر بروکر آرون گروپس در ایران چه بود؟ 

پروژه کلاهبرداری صرافی ارزدیجیتال بلم Belem

آیا صرافی بلم (BELEM) کلاهبرداری است یا نه؟ سوالی که بیشتر کاربران از ما میپرسند این است که آیا صرافی بلم ایرانی است؟  برداشت از صرافی بلم به چه صورت است؟ آیا میتوان پول از دست رفته را پس گرفت؟ 

06. چرخه های بازار 

بازار هیچ وقت از سیکل خارج نمی شود، بلکه بین روند و دامنه معاملاتی رنج در نوسان است. وقتی بازار در دامنه معاملاتی است، می تواند در هر جهتی شکسته شود. روند می تواند صعودی یا نزولی باشد. اهمیت ندارد که قبل از ورود به دامنه معاملاتی رنج، روند در چه جهتی بوده است.

شبکه لایتنینگ (Lightning Network) رعد و برق در بیت کوین!!

سال 2015 اولین بار بود که جوزف پون (Joseph Poon) و تادئوس دریکا (Thaddeus Dryja) وایت پیپر این شبکه را ارائه دادند ولی در حال حاضر این شبکه دست سه تیم است: Blockstream ،Lightning Labs  و ACINQ که با استفاده از شبکه بیت کوین و زبان برنامه نویسی در حال توسعه هستند.

04. خصوصیات اخلاقی یک تریدر موفق

هر تریدر حرفه ای برای موفقیت در معامله گری به اصول و قواعد خاصی پایبند است. در این مقاله بسیار مهم و کاربردی، به نکات اساسی در مورد ویژگی های اخلاقی و سبک زندگی تریدرهای موفق پرداخته شده است.