آنچه در ایران سیف پل می گذرد

خوشبختانه ایران سیف پل امروز در نقطه ای از مسیر چند ساله خود قرار دارد که پس از پشت سر گذاشتن پستی و بلندی های فراوان موفق شده است طیف گسترده ای از فعالیت های مربوط به حوزه بلاکچین و خدمات مربوط به آن را به مشتریان خود ارائه دهد. اما توقف معنایی جز شکست ندارد و ما نیز لحظه ای آرام نخواهیم نشست تا بتوانیم گام به گام با این صنعت نوپا که هر دم در حال پیشرفت و سرکشی است، حرکت کنیم. 


خلاصه ای از چند خدمت پرطرفدار ایران سیف پل را باهم مرور می کنیم.


 

شرکت ایده پردازان 

مجموعه ایران سیف پل به عنوان بخشی از هولدینگ ایده پردازان در سال 1399 راه اندازی شد، اما داستان ما خیلی قبل تر از این تاریخ شروع شد.
مجموعه ایده پردازان در سال 1396 توسط گروهی از فعالان حوزه رمزنگاری، ارزهای دیجیتال و فعالان به نام حوزه آی تی کشور تاسیس و راه اندازی شد.
 این مجموعه در سال 1398 به استناد مصوبه شماره 1604/ص/ 98  شورای مرکز رشد و فناوری معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش طبق قرار داد شماره 5260/ص/ت/ف/123 مورخ 1398/12/20 با مرکز رشد و فناوری دانشگاه علوم به عنوان واحد فناور در مرکز رشد و فناوری در زمینه بلاکچین و فناوریهای نوین مالی این مجموعه ادامه همکاری نمودارائه طرحهای اکسچنچ اسلامی، تائید اصالت دارویی بلاکچینی، سیستم ثبت مداراک تحصیلی بلاکچینی، ارائه راهکارهای نوین و همکاری به عنوان مشاور رسمی در صنعت بلاکچین با بانک ها و موسسات مالی فعال در ایران، اولین مجموعه آموزشی تخصصی بلاکچین و راه کارهای نوین مالی برای  مدیران برتر کشور و . . . را میتوان به عنوان گوشه ای از فعالیت های این مجموعه نام برد.
در سال 1399 با توجه به خلاهای متعددی که در خصوص کیف پول سخت افزاری در ایران وجود داشت، این حوزه تبدیل به بهشت دلالان و کلاه برداران شده بود. به عنوان یک واحد پیشرو در دنیای ارزهای دیجیتال در ایران بر آن شدیم تا نسبت به رفع خلا های موجود اقدام جدی کرده و مسؤلیت سنگین این مهم را به دوش بکشیم.
واحد فنی با تهیه کیف پولهای سخت افزاری از سراسر جهان و بررسی آنها (بیش از 16 کیف پول سخت افزاری از پنج کمپانی برتر تولید کننده کیف پول سخت افزاری )از نظر عملکرد، محیط کاربری، پشتیبانی و از همه مهمتر امنیت به این نتیجه رسید که کیف پول سیف پل می تواند به عنوان امن ترین و کاربردی ترین کیف پول سخت افزاری جهان، برای کاربران ایرانی به عنوان ابزاری امن و مطمن جهت نگهداری از دارایی های رمزنگاری شده استفاده شود.
پس از نامه نگاری های متعدد با کمپانی سیف پل و جلب رضایت کمپانی سیف پل، مجموعه ایران سیف پل به عنوان اولین و تنها نماینده رسمی کیف پولهای سخت افزاری در ایران مشغول به فعالیت شد. این در حالی بود که بیش از سه ماه از تولید کیف پول سخت افزاری سیف پل نمی گذشت و هیچ گونه اطلاعاتی در خصوص کمپانی سیف پل و کیف پول سخت افزاری این کمپانی به زبان فارسی وجود نداشت.


مجموعه ایران سیف پل به عنوان اولین و تنها نماینده رسمی کیف پولهای سخت افزاری در ایران و نماینده رسمی و انحصاری سیف پل در ایران و با توجه به ارتباط مستقیم و مستمر با تیم فنی و مدیریتی کمپانی سیف پل، برای اولین بار اقدام به تولید آموزشهای کاربردی در این خصوص نمود و اولین آموزشهای فارسی در خصوص سیف پل در ایران توسط تیم فنی ایران سیف پل در وبسایت رسمی ایران سیف پل بارگذاری و به صورت عمومی در اختیار جامعه کریپتوی ایران قرارگرفت.


محصولات ما در سایت ایران سیف پل، فقط و فقط به صورت انحصاری و محدود به محصولات کمپانی سیف پل می باشد و تمامی محصولات موجود در وب سایت ایران سیف پل دقیقا همان محصولاتی است که کمپانی سیف پل به مشتریان خود در سراسر جهان عرضه می کند.


ما اعتقاد داریم برای ارائه خدمات مناسب باید بصورت تخصصی در یک زمینه فعالیت داشت و مجموعه ایران سیف پل به عنوان نماینده رسمی کمپانی سیف پل در ایران دقیقا به مانند خود کمپانی سیف پل، یکسال گارانتی و یک عمر خدمات پس از فروش داشته و خود را موظف می دانیم تا آموزشها و اخبار به روز را به صورت رایگان در اختیار  تمام کاربران مجموعه ایران سیف قرار دهیم.

در این نزدیک به پنج سال فعالیت مجموعه ایران سیف پل، به عنوان نماینده رسمی و انحصاری کمپانی سیف پل در ایران، همیشه سعی داشتیم به اعتماد بیش از ده هزار کاربر ثبت نام شده در وبسایت و هزاران دنبال کننده ما از طریق وبسایت و شبکه های اجتماعی وفادار باشیم و پاسخ این اعتماد را با پشتیبانی کامل خود جبران کنیم.
ما در مجموعه ایران سیف پل هیچگاه و به هیچ وجه کد رفرالی برای هیچ پلتفرمی معرفی نکرده ایم، هیچگونه آموزش، پکیج، کانال و یا گروه پولی نداشته و نخواهیم داشت و تمامی خدمات این مجموعه همیشه رایگان بوده و خواهد بود.

از آنجایی که آموزش همواره امری اساسی در بکارگیری پتانسیل های وجودی انسان‌ بوده و نقش پررنگی در فرهنگ، سواد و رفاه اجتماعی مردم یک ملت دارد.
ارتقاء سطح دانش عمومی مردم محترم ایران در خصوص فناوری بلاکچین که از به روزترین تکنولوژی های حوزه دیجیتال میباشد نیز یکی از دغدغه های مهم مجموعه ایران سیف پل میباشد که به همین منظور ما نیز از پرداختن به این مهم سربازنزده ایم و به صورت مفصل و در مباحث مختلف حوزه رمزارزها و فناوری بلاکچین آموزش های کاملی را تهیه و دراختیار ‌شما عزیزان قرارداده ایم بلکه گام کوچکی در راستای افزایش اطلاع رسانی این مقوله حیاتی برداشته باشیم.

و اکنون مفتخریم اعلام کنیم که خانواده ایران سیف پل درحال گسترش در کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد؛

این بار با کویت سیف پل در خدمت مشتریان خود خواهیم بود.


 IPDMA پس از تلاش های زیاد موفق به اخذ نمایندگی رسمی فروش و خدمات کمپانی سیف پل در کشور کویت شده و در این کشور تحت نام کویت سیف پل فعالیت خود را شروع کرده است.
با توجه به معافیت کامل مالیاتی کشور کویت برای کلیه فعالیت های مرتبط با ارزهای دیجیتال، ازین پس چنج تتر و سایر ارزها، به صورت ایمن، در حجم نامحدود و قیمت مناسب در اختیار کاربران ایران سیف پل قرارگرفته است.
در سال جدید با توجه به شرایط ایجاد شده به واسطه نمایندگی رسمی در کویت و تلاش و برنامه ریزی های انجام شده برای خدمت رسانی حداکثری به مشتریان، امکان مشاوره رایگان برای هرگونه فعالیت در زمینه بازارهای مالی فارکس و کریپتو فراهم شده است.
لازم به ذکر است، احسان کرمی، مدیریت مجموعه IPDMA، علاوه بر مشاوره تخصصی به تعدادی از بزرگ ترین کمپانی های عضو 100 شرکت برتر ایران، مشاور کمیسیون اقتصادی مجلس در زمینه رمزارزها نیز می باشد.
 


برترین های دنیا 

برترین کانال های سیگنال جهان

برترین بروکرهای دنیا

برترین صرافی های متمرکز دنیا

برترین صرافی های غیرمتمرکز دنیا

style switcher