ژانویه سال 2018 شروع داستان کمپانی سیف پل (SafePal) بود. در زمانی که توجه جهانی به بیت کوین و ارزهای دیجیتال معطوف شده بود و هر روز اخبار جدیدی از این مارکت نوظهور به گوش می رسید و کیف پول سخت افزاری به محصولات کمپانی های  ترزور و لجر محدود می شد، خانم ورونیکا وانگ (Veronica Wong) اعتقاد داشت کریپتو و ارزهای رمزنگاری شده آینده جهان را در بر خواهد گرفت و با توجه به دیجیتالی  بودن این حوزه و اهمیت نگهداری از دارایی دیجیتال، کیف پول های نگهداری دارایی دیجیتال متناسب با این صنعت رشد نداشته اند و محصولات موجود بسیار ابتدایی، کند و غیرقابل انعطاف هستند.

از این رو با توجه به اینکه وی خود از فعالان مطرح حوزه ارزهای دیجیتال و رمزنگاری بود، با هدف ساخت و تولید کیف پولی مناسب و فراتر از آن چیزی که تا به آن روز تصور شده بود، با همکاری گروهی از فعالان حوزه رمزنگاری و مشتاقان حوزه کریپتو اقدام به افتتاح کمپانی سیف پل نمودند.

 

 


خیلی زود تصویری از آن چیزی که این کیف پول باید به آن تبدیل می شد توسط ذهن بلند پرواز این گروه ثبت شد. کیف پولی که سخت ترین موارد امنیتی در کنار کاربری ساده و کاربردی به شکلی که تا آن زمان وجود نداشت، اما اجرای این طرح نیاز به هزینه زیادی داشت. سی زی (CZ)، مدیر عامل بایننس، مرد رویاهای بزرگ بود.

کسی که بعد از خواندن طرح اولیه در کمتر از 48 ساعت با سرمایه گذاری در این طرح موافقت کرد و کمپانی نوظهور سیف پل توانست سرمایه‌گذاری استراتژیک کمپانی بایننس (Binance) را دریافت کند. سیف پل (SafePal) با این کار راه صدساله را یک شبه طی کرد. بایننس (Binance) علاوه بر پول و تکنولوژی و دانش، فناوری مجموعه خود را هم در اختیار کمپانی سیف پل (SafePal) قرار داد آن هم فقط برای تحقق یک خواسته، بهترین بودن. سی زد (CZ)، مدیر عامل بایننس (Binance)، معتقد است که بجای پول باید برای جایگاه در دنیای ارزهای دیجیتال جنگید و بیش از پیش به موقعیت اهمیت داد، به همین علت برای درک بهتر این مطلب باید بدانید اگر کمپانی سیف پل (SafePal) تا سال 2040 با بالاترین ظرفیت خود محصول تولید کند و تمام محصولات خود را مستقیم به فروش برساند و حتی یک دلار هم هزینه نکند، هزینه ایی که کمپانی بایننس (Binance) بر روی سیف پل (SafePal) انجام داده باز نخواهد گشت. این مورد در خصوص سایر زیر مجموعه های بایننس (Binance) هم صدق می کند که میتوان به خرید معروف ترین و بزرگ ترین سایت دنیای ارزهای دیجیتال توسط کمپانی بایننس (Binance) اشاره کرد. هزینه ایی که بایننس (Binance) برای خرید سایت CoinMarketCap صرف نمود بسیار عجیب و غیر قابل باور است و فقط برای تحقق رویای داشتن بهترین ها انجام شده است.

 

 


با وجود یک تیم فنی قوی، در کنار یک مدیر توانمند و جاه طلب و داشتن یک پارتنر و سرمایه گذار با ثروت بی اندازه و منابع مالی و اطلاعاتی بی نظیر میتوان نتیجه را حدس زد.
در می 2019 اولین محصول کمپانی سیف پل (کیف پول سخت افزاری اس وان) SafePal S1 Hardware Wallet روانه بازار شد. با توجه به اینکه در تمام دوران طراحی و ساخت هیچ اطلاعات فنی از این محصول به بیرون درز نکرده بود، کنجکاوی های زیادی در خصوص این کیف پول اسرار آمیز وجود داشت.

شاید بتوان گفت حتی مدیران خود کمپانی هم انتظار این حد از استقبال و بازخورد مثبت کاربران و کارشناسان فنی را نداشتند. موج جدیدی از واکنش های مثبت در میان جامعه متخصص به راه افتاد و تقاضا برای خرید محصول به حدی زیاد شد که کیف پول ها بصورت پیش فروش دو ماهه فروخته می شد. با این وجود باز هم از میزان سفارشات محصول کاسته نشد، در حدی که کمپانی خط تولید جدیدی را برای کیف پول سخت افزاری اس وان در نظر گرفت.

 

 


شبکه بایننس اسمارت چین به کیف پول اضافه شد. یعنی امکان نگهداری تمام کوین ها و توکن های این شبکه در کیف پول سخت افزاری اس وان ممکن شد.

 

 

یکپارچه شدن پروتکل Binance DEX و WalletConnect

در جولای 2019 امکان اتصال از طریق کیف پول سیف پل به بایننس با قابلیت یکپارچه شدن پروتکل Binance DEX و WalletConnect امکان پذیر شد. با توجه با شراکت کمپانی بایننس (Binance) و سیف پل (SafePal) این اتفاق در بهترین حالت ممکن میسر شد 
ادغام پروتکل Binance DEX و WalletConnect باعث شد تا کاربران به راحتی و با ساده ترین روش ممکن از تمام امکانت صرافی بایننس (Binance) استفاده کنند و دارایی خود را از کیف پول به صرافی و صرافی به کیف پول در امن ترین و راحت ترین حالت ممکن منتقل کنند. 
با وجود اینکه قوانین جدید احراز هویت در صرافی بایننس (Binance) شروع شده بود و بایننس (Binance) دکس کیف پول سخت افزاری سیف پل (SafePal) راه حلی بود تا کاربران در سراسر جهان بتوانند از امکانات صرافی بایننس (Binance) بدون نیاز به احراز هویت و در امن ترین حالت ممکن استفاده کنند.
این اتفاق برای اولین بار در دنیای ارزهای دیجیتال بود که به وقوع پیوست و بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفت؛ مخصوصا کاربرانی که بنا به دلایل مختلف تمایل نداشتند تا در صرافی ها احراز هویت کنند. 
علی رغم وجود دو خط تولید همزمان در کمپانی سیف پل (SafePal)، به حدی درخواست ها زیاد بود که تحویل کیف پول ها در سایت کمپانی سیف پل (SafePal) به صورت پیش فروش دو ماهه تغییر کرد.

 

 


در دسامبر 2019 از ادغام شدن با Simplex رو نمایی کرد. این اتفاق برای اولین بار درجهان بود که در میان تمام کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری اتفاق می افتاد.
سیمپلکس، یکی از مهمترین و تاثیرگزارترین اعضای اصلی شرکت پرداخت ویزا است که زیر ساخت های پرداخت نوین بر اساس پلتفرم ویزا را میسر می کند. این مجموعه به بدبینی و عدم اطمینان به ارزهای دیجیتال شناخته می شد اما چه کسی میتواند به همکاری با پرفروش ترین کبف پول سخت افزاری جهان نه بگوید؟ 
در دسامبر 2019 کیف پول سیف پل اس وان تبدیل به پر فروش ترین کیف پول سخت افزاری جهان شده بود و فروش تنها محصول کمپانی سیف پل (SafePal) بیش از تمام محصولات کمپانی لجر و ترزور بود.
سیمپلکس که به عنوان پارتنر پرداختی با بایننس همکاری می کرد و از این همکاری رضایت داشت در یک اقدام بی سابقه برای اولین بار درجهان همکاری خود را با کمپانی سیف پل (SafePal) آغاز کرد و این همکاری باعث شد تا کاربران دنیای ارزهای دیجیتال بتوانند با داشتن کارت های اعتباری مستقیما توکن های خود را خریده و به کیف پول خود منتقل کنند.
این اتفاق باعث شد تا نسل جدیدی از کاربران که دانش و یا توانایی خرید از صرافی ها را نداشتند، به دنیای ارزهای دیجیتال علاقمندتر شوند و گروه جدیدی از کاربران در دنیا با استفاده از کیف پول سخت افزاری سیف پل (SafePal) به مارکت کریپتو بپیوندند.

 

 

در می سال 2020 کمپانی سیف پل (SafePal) در یک اقدام بی سابقه از کیف پول نرم افزاری خود رو نمایی کرد، در زمانی که کیف پول سخت افزاری سیف پل در جهان رکورد های فروش رو یکی پس از دیگری می شکست و اعدادی را برای فروش ثبت می کرد که برای تمام  کمپانی های کیف پول های دیگر یک رویای دست نیافتنی بود کمپانی سیف پل (SafePal) نسخه نرم افزاری کیف پول سیف پل (SafePal) را ارائه داد این امر نشان دهنده این بود سیف پل (SafePal) و بایننس (Binance) هدف اصلی خود را کسب درآمد نمی دانستند و به دنبال راحتی کاربران این حوزه بودند.

در می 2020 کیف پول نرم افزاری سیف پل (SafePal) در اپل استور و گوگل پلی رکورد تازه از دانلود و نصب این کیف پول را ثبت کرد و کاربران زیادی در سراسر جهان شروع به استفاده از این اپلیکیشن نمودند.
لازم به ذکر است هیچ کمپانی‌ تولید کننده کیف پول سخت افزاری، کیف پول نرم‌افزاری را به طور رایگان در کنار کیف پول سخت افزاری منتشر نکرده و نمی کند و این اتفاق بسیار خاص، نشان گر قدرت و بی نیازی کمپانی سیف پل (SafePal) از کسب درآمد بود.

 

 

در جون 2020 کیف پول های کمپانی سیف پل (SafePal) (سخت افزاری و نرم افزاری) به عدد غیر قابل دسترس پشتیبانی از 18 شبکه بلاک چین و پشتیبانی از ده هزار توکن دست یافته بود. این عدد کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری کمپانی سیف پل (SafePal) را به عنوان رکورددار پشتیبانی از بیشترین شبکه بلاک چین و بیشترین تعداد توکن در بین تمام کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری در جهان تبدیل کرد.
در جون 2020 امکان سوآپ‌های بین‌شبکه‌ای بدون هزینه‌ی اضافی در شبکه‌های مختلف نیز در کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری سیف پل (SafePal) پشتیبانی شد.
هر کاربر می توانست بدون پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی و اتصال به هیچ صرافی، ارزهای خود را در قسمت سوآپ به سایر ارزها در شبکه های مختلف تبدیل کند.
این قابلیت در کنار سایر امکانات قبلی کیف پول های سیف پل (SafePal)، باعث شد کیف پول های کمپانی سیف پل (SafePal) به یک ابزار کامل برای خرید، تبدیل و نگهداری رمز ارزها شناخته  شده و به چیزی فراتر از یک کیف پول تبدیل شوند.

 

 


در آگوست 2020 دوباره خبری جدیدی از امکان تازه کیف پول های سیف پل (SafePal) منتشر شد ادغام شدن با مینی-پروگرم بایننس تریدینگ، که باعث شد زیر ساخت لازم برای آپشن های زیادی در این کیف پول فراهم شود.
همزمان با ادغام مینی پروگرم بایننس، لانچ دی اپ استور درون برنامه ای در کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری سیف پل (SafePal) نیز انجام شد.

 

 

 

در سپتامبر 2020 کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری سیف پل (SafePal) از شبکه جدید بایننس اسمارت چین پشتیبانی کردند؛ یعنی تمام توکن های بر بستر شبکه BPE20
کیف پول سیف پل (SafePal) اولین کیف پولی بود که از شبکه جدید بایننس اسمارت چین پشتیبانی کرد و با توجه به اینکه کمپانی بایننس پارتنر و سرمایه گذار سیف پل (SafePal) است  این اتفاق خیلی هم دور از ذهن نبود.

 

 

 

پشتیبانی کاملِ  ERC721 , ERC1155 و BSC NFT

در اکتبر سال 2020 کیف پول های سیف پل (SafePal) از دو استاندارد جدید شبکه اتریوم ERC721 و ERC1155 پشتیبانی کردند و تمام توکن های این دو شبکه از این تاریخ به بعد در کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری سیف پل (SafePal) قابل ذخیره شدند.
در همین ماه (اکتبر 2020)، قابلیت ذخیره سازیNFT ها به کیف پول سخت افزاری و نرم افزاری سیف پل (SafePal) اضافه شد.
با رشد و همه گیری NFT ها در بازار ارزهای دیجیتال، نبود محل ذخیره مطمئن برای NFT ها مشکل بسیاری از کاربران بود که کیف پول سیف پل (SafePal) به عنوان اولین کیف پول سخت افزاری در جهان امکان ذخیره سازی NFT های شبکه بایننس اسمارت چین را اضافه کرد.
 

 

 


کمپانی سیف پل (SafePal) از زمان راه اندازی اعلام کرده بود که بزودی یک توکن برای انجام امور داخلی خود ارائه خواهد داد که این امر در ژانویه 2021 انجام شد و توکن SFP در این تاریخ لانچ شد. 
این توکن اول بصورت پیش فروش ارائه شد و پس از لانچ اولیه در صرافی بایننس و بسیاری از صرافی های معتبر دنیا لانچ شد و افزایش قیمتی 1000 برابری را تجربه کرد.
توکن SafePal با نام SFP یک توکن حاکمیتی و یک ارز دیجیتال بومی است که کارکرد و چرخش دارایی در اکوسیستم SafePal را فراهم می کند. توکن سیف پل (SFP) هجدهمین و موفق ترین پروژه‌ای بود که از طریق بایننس لانچ‌پد ساخته شد. طراحی و ساخت این توکن با توجه به حساسیت های زیاد تیم فنی سیف پل زمان زیادی برد. این توکن شش ماه پس از تاریخی که برای عرضه اولیه در نظر گرفته شده بود لانچ شد.  
توکن کمپانی سیف پل (SFP) همان طور که انتظار می رفت بر روی شبکه بایننس اسمارت چین و بر اساس استاندارد BEP20 ارائه و لانچ شد.

 

 

 

در ادامه روند ارائه راهکارهای نوین در حوزه ارزهای دیجیتال، کمپانی سیف پل (SafePal) در مارس 2021 پلتفرم های TKO و OOE  را در کیف پول سیف پل لانچ کرد.
کمپانی توکوکریپتو (TokoCrypto) از کمپانی های تاثیر گذار دیفای در آسیاست. این کمپانی  با حضور بسیاری از کارشناسان مطرح ارزهای دیجیتال و برنامه نویس در سال ۲۰۱۸ در اندونزی راه‌اندازی شد. توکوکریپتو به عنوان اولین شرکتی که از فناوری بلاک چین و توابع ترکیبی ارز دیجیتال در یک پلتفرم جامع استفاده می‌کند، توانست جایگاه ویژه ای در دنیای ارزهای دیجیتال و مخصوصا دیفای به خود اختصاص دهد که سبب حضور پلتفرم دیفای TKO در کیف پول سیف پل (SafePal) و توجه ویژه کاربران به این کمپانی و پلتفرم شد.
پلتفرم توکوکریپتو با همکاری سیف پل (SafePal) توانست فناوری انقلابی را به دنیای مالی اندونزی وارد کند و با استفاده از قابلیت غیرمتمرکزسازی بلاک‌چین و قدرت ارتباط موثر دیفای و همه گیری و کاربری ساده سیف پل (SafePal) به کاربران اندونزیایی‌ها کمک کرد تا بتوانند عضوی از یک سیستم مالی جهانی مدرن باشند. این همکاری باعث شد تا کاربران، مخصوصا فعالین حوزه کریپتو در اندونزی، بتوانند در مبادلات رمز ارزها بر بستر بلاکچین، برنامه‌های ذخیره‌سازی و نگهداری دارایی دیجیتال، استفاده از امکانات برنامه های دیفای (DeFi) و حضور در بازار رو به روشد NFT به ساده ترین روش ممکن شرکت کنند.

ماه مارس تنها متعلق به دوران رشد و یکه تازی TKO نبود و پلتفرم OOE  نیز در این ماه در کیف پول سیف پل (SafePal) ارائه شد. پلتفرم اوپن اوشن OpenOcean با حمایت و پشتوانه کمپانی ها و صندوق های سرمایه گذاری بزرگ جهان از جمله بایننس، Capital ،CMS Holdings ،Kenetic در سنگاپور راه اندازی شد. اعضای تیم اصلی این پلتفرم، سوابق کار در رده های بالای کمپانی های بزرگ فناوری از جمله IBM ،Intel و همچنین بانک بین المللی رویال اسکاتلند (Royal Bank of ScotlandRBS را در کارنامه خود دارند.

در دوران رو به رشد ارزهای دیجیتال و پلتفرم های مبتنی بر شبکه بلاک چین و حضور صرافی های مختلف یکی از مشکلات اصلی کاربران پیدا کردن پایین ترین قیمت برای خرید یک ارز دیجیتال و پلتفرمی با کمترین کارمزد برای تبدیل ارزها و توکن های دیجیتال به یکدیگر و پیدا کردن پلتفرمی برای فروش دارایی دیجیتال خود به بالاترین قیمت ممکن است.
این دقیقا کاری است که پلتفرم اوپن اوشن انجام می دهد. کمپانی سیف پل (SafePal) به پیشنهاد بایننس (Binance) پلتفرم دیفای اوپن اوشن را بروی کیف پول های خود اضافه نمود تا کاربران بتوانند از امکانات این پلتفرم به راحتی استفاده کنند.

پلتفرم اوپن اوشن با استفاده از قراردهای هوشمند خود و الگوریتم های مسیریابی برای بررسی قیمت در صرافی ها و پلتفرم های مختلف استفاده می کند و بهترین قیمت با کمترین کارمزد را انتخاب و نتیجه را به کاربر اطلاع می دهد و کاربر فقط نیاز به تائید دارد تا این تراکنش را در مسیرهای مختلف در بسترهای مختلف به صورت اتوماتیک انجام دهد و برای انجام سریع تر و دقیق تر این روش در حال حاضر از نسخه بازنویسی شده الگوریتم Dijkstra استفاده می کند و برای پیدا کردن بهترین نرخ تبدیل و انجام آن در کمترین زمان ممکن، سیف پل (SafePal) با اضافه کردن دی اپ پلتفرم اوپن اوشن به کیف پول خود باعث شده تا کاربران بتوانند با کمترین فی تراکنش با کمترین قیمت ممکن ارزهای خود را خریده و با بالاترین قیمت ممکن ارزهای خود را بفروش برسانند. 

وقتی یک معامله را در دی اپ اوپن اوشن کیف پول سیف پل باز می کنید این اتفاقات رخ می دهد:
اوپن اوشن توسط قراردادهای هوشمند و سیستم معاملاتی خود قیمت دقیق را از صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز دریافت می کند. پس از آن:

 • بررسی قیمت با هزینه کارمزد
 • بررسی قیمت نهایی و انتخاب بهترین مسیر معاملاتی
 • اعلام قیمت نهایی به کاربر
 • انجام معامله

مراحلی هستند که به صورت خودکار انجام می شوند.

 

 

 

پشتیبانی از THETA و Polygon

در جولای 2021 کمپانی سیف پل دو شبکه بلاکچینی THETA و Polygon را ساپورت کرد و از آن تاریخ به بعد تمام ارزهای مبتنی بر شبکه های THETA و Polygon بر روی کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری سیف پل (SafePal) قابل اجرا هستند. 
 

 

 

پشتیبانی از Solana

در آگوست 2021 نیز کیف پول سیف پل (SafePal) شبکه بلاک چین سولانا و تمام ارزهای مبتنی بر این شبکه را ساپورت کرد.

 

 

سیف پل(SafePal) ارنِ لایو

سیف‌پل Earn یا به عبارتی سیف پل ارن (SafePal Earn) یک مجموعه سودمند است که در اپلیکیشن سیف‌پل ساخته شده تا کاربران بتوانند از دارایی‌های رمزنگاری شده خود سود بیشتری کسب کنند. به کاربران این امکان را می‌دهد تا دارایی‌های رمزنگاری شده را در استخرهای ماینینگ دیفای ذخیره کنند و از این استخرها کسب سود کنند، که همه این ها به سادگی در کیف‌پول بدون نیاز به مراجعه به برنامه‌های غیرمتمرکز ثالث انجام می‌شود.
SafePal Earn روشی برای جمع‌آوری نقدینگی برای پروژه‌های امور مالی متمرکز و غیرمتمرکز است. افراد می‌توانند دارایی دیجیتال خود را در اختیار کیف پول قرار داده و در ازای آن سود دریافت کنند. افرادی که توکن SFP را خریداری کرده و در این قسمت هولد می‌کنند سود بالاتری دریافت خواهند کرد.
سیف‌پل Earn یک مجموعه سودمند است که در اپلیکیشن سیف‌پل (SafePal) ساخته شده است و برخی از محبوب ترین استخرهای دیفای را در یک رابط کاربری واضح، مختصر و دوستانه ترکیب می‌کند. در سیف‌پل Earn، کاربران می‌توانند در چند مرحله ساده رمزارزهایشان را ذخیره کنند و بدون نیاز به باز کردن برنامه‌های غیرمتمرکز ثالث یا ذخیره توکن‌های کارمزد گس مورد نیاز برای ترکیب استخرها، از استخرها سود دریافت کنند. سیف‌پل Earn راهی مناسب برای کاربران برای حرکت ایمن در دنیای دیفای و مدیریت آسان دارایی‌های رمزنگاری شده  ارائه می‌دهد.
 

 

 

پشتیبانی از 
Cardano, Nervos, Fantom, AVAX C-Chain, HECO, Songbird, BOBA, Arbitrum, Optimism

در نوامبر 2021 شبکه های بلاک چینی زیادی به کیف پول سیف پل اضافه شدند. 
Cardano, Nervos, Fantom, AVAX C-Chain, HECO, Songbird, BOBA, Arbitrum, Optimism.
پشتیبانی از این تعداد شبکه در یک آپدیت نشان از پیگیری تیم فنی مجموعه سیف پل دارد که همیشه سعی داشته از جدیدترین شبکه های ممکن در کیف پول نیز پشتیبانی کند.

 

 

کمپانی سیف پل برنامه Giftbox را منتشر کرد.
 

 

 

پشتیبانی از CKB (Godwoken) ,Terra

پشتیبانی از شبکه بلاک چین TERRA  و شبکه CKB و پشتیبانی از استاندارد EIP-712

 

 

پشتیبانی از شبکه بلاک چین Cosmos

سیف پل پیشنهاد نگهدارنده کیف پول BRE را راه اندازی کرد.
 

 

 

پشتیبانی از شبکه Injective در کمپانی سیف پل

 

 

 

 

انتشار SafePal Extension Wallet

افزونه کیف پول سیف پل آن چیزی بود که پرونده کیف پول سیف پل را برای کاربران تکمیل کرد. داشتن کیف پول سیف پل به صورت اکستنشن بر روی مرورگر دلخواه رویای دیرینه ای بود که کمپانی سیف پل آن را بر روی دسکتاپ به واقعیت تبدیل کرد. در پایین تعدادی از قابلیت های متعدد این افزونه را برمی شماریم.

 • قابلیت ساخت و یا ایمپورت کردن عبارات بازیابی (Seed Phrase) متعدد برای مدیریت تمام کیف پول هایتان به صورت یکجا
 • اتصال به نرم افزار و یا سخت افزار سیف پل از طریق QR کد با حفظ کلید رمزنگاری شده بر روی سخت افزار شما به صورت کاملا آفلاین طبق شرایط امنیتی
 • خرید، معامله، نمایش و نگهداری رمزارزها، دسترسی به DApp ها، NFT ها و اکوسیستم های بزرگتر بلاک چین های چند شبکه ای
 • قابلیت متصل ماندن به DApp ها هنگام جابجایی بین آنها روی هر شبکه ای (حتی اگر بین کیف پول های سیف پل خود جابه جا شوید، اتصال DApp شما به صورت خودکار منتقل می شود)

 

 

 

ادغام MEXC و ApolloX DEX

پشتیبانی از  Near, Terra 2.0, Aurora, Celo, Fuse, Gnosis, Moonbeam, Metis, KCC.

در نهایت باید اعلام کنیم برندگان دنیای ارز دیجیتال کاربرانی هستند که از این امکانات با کمترین هزینه بهره می برند.

 

 

 

رونمایی از برند جدید سیف پل

کمپانی سیف پل در پایان سال میلادی ۲۰۲۲ برند و دیزاین تجاری خود را تغییر داد (ری برندینگ (Rebranding)) به گفته خانم ورونیکا وانگ ری برندینگ سیف پل به این دلیل انجام شد تا تصویر، ارزش‌ها و اصول کمپانی خود را بهتر به نمایش بگذاریم و آنها را با اهداف و میسر و جایگاه ویژه سیف پل در این صنعت همسو کنیم، که در نهایت به کاربران این امکان را می‌دهیم تا ماجراجویی خود در دنیای ارزهای دیجیتال به بهترین و امن ترین شکل ممکن را داشته باشند و به دنبال آزادی و فرصت‌های مالی نامحدود باشند.

کمپانی سیف پل به طور میانگین هر دو سال یک بار اقدام به ری برندینگ یا تعویض بسته بندی محصولات خود می کند. تا کاربران همیشه محصولاتی با عمر باتری بالا و فریمور جدید را دریافت کنند.

از یکم ژانویه سال 2023 کمپانی سیف پل محصولات خود را با بسته بندی جدید و بسیار شیک و متفاوت عرضه کرد. جدیدترین فریمور کمپانی سیف پل بر روی این محصولات نصب شده و با توجه به تاریخ ساخت جدید باتری این محصولات در بهترین حالت ممکن خود قرار دارد.

 

لازم به ذکر است که مجموعه ایران سیف پل به عنوان نماینده رسمی و انحصاری کمپانی سیف پل در ایران فقط و فقط محصولات سال 2023 این کمپانی را در سایت خود عرضه می کند.

 

 

 

پشتیبانی از رمز ارزهای جدید Aptos ،Flare و TON

در ادامه آپ دیت های منظم کمپانی سیف پل، در آپ دیت شهریور ماه توکن های Aptos ،Flare و TON به کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری سیف پل اضافه شد.

لازم به ذکر است کیف پول سخت افزاری سیف پل اولین و تنها کیف پول سخت افزاری جهان است که از توکن تون (TONپشتیبانی می کند.

 • تون (TON) رمزارزی که سابقا با نام GRAM شناخته می شد، متعلق به یک پروژه بلاک چینی مبتنی بر اتریوم است. این پروژه توسط برادران دوروف، بنیانگذاران پیامرسان تلگرام، در سال ۲۰۱۸ طراحی شده است که از مکانیسم اثبات کار و اثبات سهام استفاده می کند. هدف پروژه TON ایجاد بستری برای معاملات سریع، ارزان و کاربرپسند است.
 • اپتوس (Aptos) بلاک چین ایمن، مقیاس پذیر با زیرساختی قابل ارتقا است. این پروژه توسط تیم سازنده Diem (پروژه بلاک چینی فیسبوک) ساخته شده است. آپتوس تبدیل شدن به امن ترین شبکه بلاک چینی را هدف اصلی خود عنوان می کند تا زیرساختی فراهم سازد که برنامه‌های غیرمتمرکز (DApp) به‌راحتی بر بستر آن ارائه شوند.
 • فلر (Flare) برای کاربران بستری ایجاد می کند تا دارایی‌های دیجیتال خود را در شبکه های مختلف به راحتی جابجا کنند که یک بلاک چین سازگار با EVM است. پروژه Flare با استفاده از فناوری‌های غیرمتمرکزی همچون Flare Time Series Oracle ،F-assets و State Connector، کیفیت ارتباطات بین زنجیره‌ای را ارتقا می‌دهد. کاربران برای این خدمات توکن بومی آن با مشخصه FLR را پرداخت می کنند.

 

 

 

بیش از هفت و نیم میلیون کاربر در سراسر جهان

بیش از هفت و نیم میلیون کاربر ارزهای دیجیتال کیف پول های کمپانی سیف پل را برای حفظ دارایی های دیجیتال خود ایمن ترین می دانند و از آن استفاده می کنند. این تعداد نشانی است از اعتماد کاربران این حوزه به این پلتفرم و کاربری ساده این کیف پول است.

سیف پل رتبه اول فروش کیف پول های سخت افزاری جهان را یک تنه و بی رقیب در اختیار دارد.

 

 

تیم ایران سیف پل