صرافی تپ بیت Tapbit


از آنجایی که تعداد بسیار زیادی از هموطنان ایرانی در بازار ارزهای دیجیتال در حال فعالیت می باشند، به صورت روزمره با این سوال روبرو هستیم که کدام صرافی ها نیاز به احراز هویت اجباری کاربران خود دارند. متاسفانه تعداد بسیار زیادی ازبرترین صرافی های دنیا از جمله صرافی بایننس، کوین بیس و غیره نیاز به احراز هویت اجباری کاربران خود را دارند و طبق قوانین بین المللی و تحریم های جهانی بر علیه ایران، این امکان برای ایرانی ها وجود ندارد. در این میان تعداد دیگری از صرافی ها فرصت را مناسب شمرده و شروع به ارائه خدمات به کاربران ایرانی نموده اند تا بازار بزرگ ایران را از دست ندهند. آنچه برای ما اهمیت دارد، پیداکردن پلتفرمی قابل اعتماد و کارآمد است تا بتوانیم با آرامش خاطر کافی به خرید و فروش ارز و معامله گری در بازار کریپتوکارنسی بپردازیم.


طی چند سال اخیر که هرروزه تعداد بیشتری از ایرانیان وارد دنیای ارزهای دیجیتال می شوند، صرافی هایی از جمله کوینکس و بینگ ایکس احراز هویت کاربران ایرانی را پذیرفته و به آن ها خدمات ارائه میکنند. کاربران نیز رضایت نسبی از این صرافی ها دارند. با این وجود، هرگز نمیتوان از ریسک های احتمالی که ممکن است گریبان گیر کاربران ایرانی شود، گذشت. به هرحال این دسته از صرافی ها فرصت فعالیت برای ما را در دنیای کریپتو فراهم کرده اند. یکی دیگر از صرافی هایی که اخیرا مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفته است، صرافی تپ بیت است. این صرافی با ارائه خدمات معامله گری امن و ساده بر روی ارزهای پرطرف دار مانند بیتکوین، اتریوم، سولانا، یو اس دی سی و .. تبدیل به پلتفرم مناسبی برای سرمایه گذاران ایرانی و جهانی شده است. 

در ادامه به بررسی دقیق تر این صرافی می پردازیم

 


نحوه ثبت نام با مدارک ایرانی در صرافی تپ بیت 

 


در این ‌آموزش علاوه بر نگاهی به ویژگی های امنیتی که به کاربران کمک خواهد کرد تا از دارایی کریپتویی خود محافظت کنند، نحوه ثبت نام در صرافی تپ بیت و احراز هویت با مدارک ایرانی را بررسی خواهیم کرد.

چگونه حساب کاربری کریپتویی خود را در تپ بیت (Tapbit) امن کنیم؟ 
•    پسورد اکانت
•    پین کد
•    تایید ایمیل
•    تایید گوشی همراه
•    احراز هویت گوگل

پروسه راه اندازی این موارد در مرحله اول ثبت نام sign-up آغاز می شود. اگر در حال حاضر اکانتی در صرافی تپ بیت (Tapbit) ندارید، می توانید به صفحه sign-up بروید و یا مراحل زیر را دنبال کنید. 

 

مرحله ۱: ساختن اکانت جدید در صرافی تپ بیت (Tapbit)
1) روی https://www.tapbit.com/ کلیک کنید تا وارد وب سایت رسمی صرافی شوید، سپس روی گزینه Register سمت راست بالای صفحه  کلیک کنید.
2) بین ایمیل و شماره همراه یک مورد را انتخاب کرده  تا برای ساخت یک اکانت جدید ثبت نام کنید. برای تکمیل ثبت نام قسمت مربوط به اطلاعات را پر کنید. انتخاب و وارد کردن پسورد به منظور ایجاد امنیت در اکانت اجباری می باشد.
3) پسورد اکانت شما باید چیزی بین ۶ تا ۲۰ کاراکتر باشد. به عنوان مثال ما از یک آدرس برای ساخت اکانت جدید استفاده میکنیم. 
4) روی گزینه  "Get the code" کلیک کنید و بعد از آن یک ایمیل تاییدی از تپ بیت (Tapbit) دریافت خواهید کرد. ایمیل تایید را بررسی کنید و کد ارسال شده را در قسمت مربوطه وارد کنید.
5) قسمت  TAPBIT Terms of Use را بخوانید، تیک موافقت  (agree) را بزنید و روی register کلیک کنید تا ثبت نام تکمیل شود.

 

مرحله ۲: رفتن به صفحه تنظیمات امنیتی
با ورود به حساب کاربری خود، بر روی نشانگر پروفایل در سمت راست بالا صفحه کلیک کنید. یک منوی کشویی نمایش داده می شود، بر روی Security Center کلیک کنید. تپ بیت (Tapbit) مجموعه ای از تدابیر امنیتی را برای محافظت از حساب کاربری شما فراهم می کند. شما می توانید تدابیر امنیتی کامل شده و در حال انجام را در زیر بخش " Security Center" بررسی کنید.
در این آموزش، این بخش به عنوان بخش اصلی تمام مراحل امنیتی خواهد بود.

مرحله ۳: فعال سازی ویژگی های امنیتی
کاربران تپ بیت (Tapbit) می توانند با فعال کردن مراحل امنیتی مختلفی که در بخش " Security Center" نمایش داده می شود، دارایی خود را ایمن کنند. در حال حاضر، پنج ویژگی امنیتی برای کاربران تپ بیت (Tapbit) در دسترس است که دو ویژگی اول استفاده از پسورد حساب کاربری و ایمیل تأیید حساب کاربری بوده که در بالا ذکر شد. سه ویژگی امنیتی دیگر را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

•    PIN
کد PIN برای تأیید دو برابر هنگام برداشت ارز از حساب کاربری استفاده می شود.
۱) برای فعال کردن این ویژگی امنیتی، زیر بخش " Security Center" را باز کنید و بر روی PIN code کلیک کنید. 
۲) کد مورد نظر خود را وارد کنید سپس باید کد ایمیل شده را تایید کنید. روی "دریافت کد" کلیک کرده و ایمیل خود را بررسی کنید و آن را در فیلد مربوطه وارد کنید.

 • تأیید تلفن همراه
تأیید تلفن همراه به کاربران اجازه می دهد تا کدهای خود را برای تأیید برداشت دارایی، تغییر گذرواژه و تغییرات دیگر در تنظیمات، دریافت کنند.
۱) دوباره زیر بخش "Security Center" را باز کنید و بر روی add next to phone  کلیک کنید.
۲) کشور خود را انتخاب کرده و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.
۳) روی دریافت کد کلیک کنید تا کد به ایمیل و شماره تلفن همراه شما ارسال شود. حالا کدهای دریافت شده را در فیلد های مربوطه قرار دهید. 

Google Authenticator:
Google Authenticator یک برنامه تأیید دو مرحله‌ ای است که امنیت حساب کاربری تپ بیت (Tapbit) شما را افزایش می‌ دهد. برای استفاده از آن، باید برنامه را در دستگاه خود نصب کرده و کد  QR  یا کد دستی را در آن وارد کنید. با فعال کردن این ویژگی، هر بار که می‌ خواهید به حساب  تپ بیت (Tapbit) خود دسترسی پیدا کنید، باید کد تأیید تولید شده توسط برنامه را وارد کنید. همچنین توصیه می ‌شود تنظیمات امنیتی خود را به صورت منظم بررسی و به‌ روز رسانی کنید تا در برابر خطرات احتمالی محافظت شوید.

برنامه های تأیید هویت نرم افزارهای رایگانی هستند که امنیت حساب های آنلاین مثل حساب تپ بیت (Tapbit) را افزایش می دهند. معروف ترین نمونه آن Google Authenticator است که به طور گسترده برای تولید کدهای یک بار مصرف، مبتنی بر زمان استفاده می شود. کاربران تپ بیت (Tapbit) که Google Authenticator را فعال می کنند باید هنگام برداشت وجه یا انجام تغییرات در تنظیمات امنیتی حساب خود کد تأیید را وارد کنند.

۱) بخش " Security Center" را باز کرده و سپس برای ادامه روی تنظیمات در ستون "Google Authenticator" کلیک کنید. سپس کاربران به صفحه وب هدایت می شوند که جزئیات مربوط به مراحل مورد نیاز برای راه اندازی Google Authenticator آنها را توضیح می دهد.

۲) اگر برنامه Google Authenticator را ندارید، می توانید روی صفحه وب کلیک کرده و آن را از App Store یا Google Play دانلود کنید.

۳) پس از نصب، Google Authenticator را باز کرده و کد QR ارائه شده را اسکن یا کد ارائه شده را وارد کرده  تا یک کد شش رقمی دریافت کنید.

۴) برای تکمیل فرآیند بایندینگ، برای دریافت کد روی گزینه "Get code" کلیک کنید و آن را در فیلد مربوطه همراه با کد تأیید Google شش رقمی وارد کنید و برای ادامه روی "Confirm" کلیک کنید.


مرحله ۴: بررسی تنظیمات امنیتی 

هنگامی که شما راه اندازی هر یک از ویژگی های امنیتی بالا را به پایان می رسانید، آنها در بخش "امنیت" لیست می شوند. سپس می توانید تنظیمات هر قسمت را بررسی و به دلخواه تغییر دهید.

با توجه به اینکه دارایی های دیجیتال هیچ نهاد صادر کننده مرکزی ندارند، در معرض هک و سرقت قرار میگیرند. پس توصیه می شود کاربران تمام اقدامات لازم را انجام دهند؛ از موارد استفاده از این ویژگی های امنیتی می توان به اطمینان حاصل کردن از عدم وجود نرم افزارهای مخرب و ویروس ها در دستگاه های خود اشاره کرد.

آیا شما تپ بیتر نیستید؟ همین حالا ثبت نام کنید


درباره تپ بیت 


صرافی تپ بیت درحال حاضر بر اساس گزارشات سایت کوین مارکت کپ با حجم مبادلات روزانه 522 میلیون دلار در رده 35 صرافی های برتر دنیا قرار دارد. بازدید روزانه سایت صرافی تپ بیت 396.687 هزار است و 235 کوین قابل معامله در آن وجود دارد.
صندوق دارایی ذخایر تپ بیت 18 میلیون دلار بوده و شامل ارزهای بیتکوین، اتریوم و اتریوم استیک شده بر روی شبکه اتریوم است.
تپ بیت در یک نگاه
صرافی تپ بیت (Tapbit) پلتفرم معاملاتی کریپتویی است که در نوامبر 2021 راه اندازی و در سیشل ثبت شده است و کاملاً از ایمنی دارایی های کاربران محافظت می کند. این صرافی در همین راستا، 40 میلیون دلار صندوق بیمه برای پوشش هرگونه خسارت احتمالی از سمت تپ بیت را دارد.
تپ بیت (Tapbit) به طور کامل خط مشی های قوانین را رعایت کرده و این قوانین به طور مداوم رو به بهتر شدن است.

 

ویژگی ها


گزارش پلتفرم جهانی کوین مارکت کپ:
براساس گزارش Coinmarketcap.com، تپ بیت در بین 31 صرافی برتر ارزهای دیجیتال در جهان قرار دارد.

گزارش رسانه ای:
از زمان تأسیس، تپ بیت (Tapbit) توسط 20 رسانه مانند  یاهو، نزدک، بلومبرگ، US Times Now، Bitcoinist.com، Market Watch  و GlobeNewswire گزارش شده است.

همکاری ها:
استراتژی تپ بیت (Tapbit) مشارکت با بسیاری از شرکت های برتر در این صنعت است.


معاملات مشتقه:
-    قیمت معقول مشخص شده، عدم نگرانی از پین ها 
-    دریافت سود و حد ضرر با یک کلیک، پوزیشن های لانگ و شورت
-    صندوق جبران خسارت 40 میلیون دلاری
-    عمق بیشتر، لغزش کمتر
-    تا سقف 60% تخفیف در هزینه ها
-    گزارش تفصیلی و شفاف کمیسیون ها


کپی تریدینگ

 


یک ابزار ساده شده برای معاملات فیوچرز که به کاربران کمک می کند تا حرکات و موقعیت های معامله گران را به طور خودکار کپی کنند.
- حداکثر تعداد فالوورها می تواند تا 500 نفر باشد
- تقسیم سود تا 18٪
(توضیحات تکمیلی در ادامه مقاله)

داده های بصری 
این قابلیت آخرین داده های پارتنر معاملاتی را به صورت روزانه نمایش می دهد

اسپات
- به سادگی از خدمات سپرده و برداشت استفاده کنید
- استفاده گام به گام از نرخ های بسیار پایین کارمزد تراکنش 
- براساس تقاضا، مارکت میکرهای پیچیده ای که راه حل های عمیق معاملاتی با کیفیت بالا ارائه می کنند
- بیش از 250 ارز با کیفیت بالا برای استفاده و معامله با آنها

Earn
صرافی تپ بیت (Tapbit) گسترده ترین طیف توکن های محبوب را پوشش می دهد و کاربران در تپ بیت (Tapbit) می توانند با استفاده از مزایای سرمایه گذاری سرمایه خود را افزایش دهند.

محصولات ارز دیجیتال با بازده بالا 
ایردراپ تپ بیت (Tapbit Airdrop) نوع جدیدی از محصول کسب درآمد را ارائه می دهد: 
 قرارداد با APY  تا 18٪.

سایر پشتیبانی های پرداخت ارزی قانونی شامل موارد زیر است اما به آنها محدود نمی شود:
Mastercard، VISA، Sepa

 

ان اف تی NFT 


بازار ان اف تی Tapbit NFT Marketplace)) هنرمندان، سازندگان، برندها و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال را در یک پلتفرم گرد هم می آورد تا به طور مشترک NFT ها را ساخته و معامله کنند. این پلتفرم دارای 3 خط تولید اصلی می باشد:


1)    هنر دیجیتال: می توانید بوتیک‌ های NFT را که منحصراً توسط افراد مشهور، هنرمندان و برندها ایجاد شده است بخرید.
2)    Marketplace: معامله و حراج NFT از سازندگان و برندهای مشهور جهانی
3)    Mystery Box: از شانس بردن NFT های کمیاب در جعبه ای پر از شگفتی لذت ببرید.

آزمایشگاه های تپ بیت (Tapbit)
آزمایشگاه‌ های Tapbit در پروژه ‌هایی سرمایه‌ گذاری می‌ کنند که شامل WEB3، METAVERSE، NFT، GAMEFI و همچنین سایر اکوسیستم‌ های توکن ‌شده است.
Tapbit Labs"" روی پروژه‌ها و تیم‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کند که مستقیماً در فضای کریپتو مشارکت‌ های پیشرفته انجام می ‌دهند.

 

قوانین امنیتی

 


صرافی تپ بیت (Tapbit) برای کار محققان امنیتی در بهبود امنیت محصولات و خدمات ارزش قائل بوده و متعهد به همکاری با این انجمن ها برای تأیید، بازتولید و پاسخ به احتمال آسیب ‌‌پذیری هاست.

دستورالعمل های افشای مسئولانه
صرافی تپ بیت (Tapbit) گزارش های قانونی را بررسی کرده و تمام تلاش خود را برای اصلاح سریع هر گونه آسیب پذیری احتمالی انجام خواهد داد. برای تشویق به انجام این امر، اقدام قانونی علیه شما انجام نمی گیرد، مشروط بر اینکه از دستورالعمل‌های افشای مسئولانه (Responsible Disclosure) زیر پیروی کنید:
• جزئیات آسیب پذیری احتمالی، از جمله اطلاعات مورد نیاز برای بازتولید و تأیید آسیب و اثبات مفهوم (POC) را ارائه دهید.
• از نقض حریم خصوصی، تخریب داده ها، قطع یا کاهش خدمات تپ بیت (Tapbit) جلوگیری کنید.
• داده هایی را که به شما تعلق ندارند تغییر ندهید یا به آنها دسترسی ندهید.
• اقدام به سرقت نکنید.
• قبل از عمومی کردن هرگونه اطلاعات، به تپ بیت (Tapbit) یک زمان معقول بدهید تا مشکل را اصلاح کند.

اگر مشکوک هستید که حساب تپ بیت (Tapbit) یا هر یک از جزئیات امنیتی شما به خطر افتاده است یا از هرگونه کلاهبرداری یا تلاش برای کلاهبرداری یا هر حادثه امنیتی دیگری (از جمله حمله سایبری) مطلع شدید، باید در اسرع وقت به پشتیبانی تپ بیت از طریق ایمیل support@tapbit.com  اطلاع دهید و به ارائه اطلاعات دقیق و به روز در طول مدت نقض امنیتی ادامه دهید.
 برای کاهش، مدیریت یا گزارش هرگونه نقض امنیتی، باید اقداماتی را انجام دهید. عدم ارائه اطلاع رسانی سریع در مورد هر گونه نقض امنیتی ممکن است در تصمیم گیری ما برای حل موضوع مورد توجه قرار گیرد. 

مقررات و مجوز
صرافی تپ بیت (Tapbit) به عنوان یک بیزنس خدمات مالی در FinCEN ثبت شده است. همچنین به عنوان یک MSB با الزامات قانون امنیت بانکی (BSA) مطابقت دارد. در سطح ایالتی، مسائل اولیه پیرامون حمایت از مصرف کننده و قوانین انتقال پول مطرح می شود که صرافی تپ بیت (Tapbit) در حال حاضر برای دریافت مجوزهای انتقال پول از چندین ایالت در ایالات متحده درخواست به عمل آورده است.
این مجوزتپ بیت (Tapbit) را قادر می سازد تا در برخی از ایالت های ایالات متحده، با دسترسی به برخی از حوزه های قضایی بین المللی، صرافی و تسویه حساب خود را اداره کند.
بازار مشتقات صرافی تپ بیت (Tapbit Derivatives)  یک برنامه حسابرسی گسترده را دنبال می کند که شامل ممیزی های زیر است اما تنها به این موارد محدود نمی شود:

- مبارزه با پول شویی (AML):
 سالانه تجزیه و تحلیل و بررسی کامل رویه های OFAC (دفتر کنترل دارایی های خارجی) و فرآیندهای  AMLاستراتژی، سیاست ها، کنترل ها و فناوری های مرتبط انجام میگیرد.

- نگهبانی دارایی های دیجیتال:
صرافی تپ بیت (Tapbit) از دارایی های دیجیتالی مشتریان خود به طور کامل محافظت می کند. آژانس بررسی تعاونی بررسی سالانه، نحوه نگهداری دارایی های دیجیتال از منظر امنیتی و کنترل های کلیدی را انجام می دهد.

- تست نفوذ:
صرافی تپ بیت (Tapbit) با فروشندگان مستقل خارجی تماس می گیرد تا حداقل سالیانه تست های نفوذ را انجام دهند که این امر اثربخشی کنترل های امنیتی ما را ارزیابی می کند.

- اسکن آسیب‌پذیری:
صرافی تپ بیت اسکن‌های آسیب‌پذیری سیستم‌ها را حداقل به صورت سه ماهه و در صورت امکان به دفعات بیشتر انجام می ‌دهد.
-کنترل ‌های کلیدی:
صرافی تپ بیت تست ‌های کنترل کلیدی را در فواصل زمانی منظم انجام می ‌دهد تا اثربخشی مکانیسم‌های نظارتی مربوط به فرآیندهای داخلی کلیدی خود را ارزیابی کند.

محدودیت های مکانی
صرافی تپ بیت (Tapbit) به حساب شرکت هایی که در آمریکا، کوبا و چین واقع و یا در این کشورها تاسیس شده اند خدماتی ارائه نمی دهد. این موضوع شامل شرکت های واقع شده و یا تاسیس شده در آنتیگوآ و یا برمودا نیز می شود. همچنین تپ بیت به کاربران اونتاریو کانادا، نیویورک و سرمایه گذاران غیر حرفه ای هنگ کنگ نیز خدماتی ارائه نمی دهد.
علاوه بر این، تپ بیت (Tapbit) به حساب‌ های شخصی ساکنان ایالت نیویورک (ایالات متحده)، انتاریو (کانادا)، کوبا، یا آنتیگوا و یا برمودا هستند خدماتی ارائه نمی ‌کند. همچنین ممکن است در شرایط خاص محدودیت‌ های جزئی در سایر حوزه‌های قضایی نیز وجود داشته باشد که به طور بالقوه شامل هنگ کنگ و کانادا می‌شود. در نهایت، تپ بیت (Tapbit) به هیچ کاربری از انتاریو، ژاپن یا سرمایه گذاران غیرحرفه ای از هنگ کنگ اجازه ورود نمی دهد.

پلتفرم کپی ترید
تپ بیت بهترین و آسان ترین راه را برای معامله در اختیار شما قرار می دهد.
چرا سیستم کپی ترید تپ بیت (Tapbit Copy Trade) را انتخاب کنیم؟
ویژگی کپی ترید برای مبتدیان و کسانی که علاقه مند به ورود به بازار کریپتو هستند ایده آل است. این نوع قرارداد خودکار، ساده و کارآمد است.
با قابلیت Copy Trade می توانید به راحتی معاملات معامله گران خبره که اکثر آنها در بازار فارکس و بازارهای سهام فعال هستند را دنبال کند.

•    تعداد دنبال کنندگان می تواند تا سقف ۵۰۰ نفر افزایش یابد.
•    تقسیم سود تا 18٪
•    امنیت کامل
•    حساب شما فقط برای شما قابل مشاهده خواهد بود 
•    سرمایه کاربران کاملاً محافظت می شود و در صورت هرگونه مشکل از سمت تپ بیت تا 40 میلیون دلار تحت حمایت صندوق بیمه تپ بیت خواهد بود.
•    مدیریت آسان دارایی های خود به روشی که می خواهید (withdrawinvest, ndenyports)
•    امکان مشاهده حساب خود در real-time 
•    دریافت اطلاع رسانی به موقع هر معامله


لینک های جعلی تپ بیت را بشناسید!!!


با تایید صرافی تپ بیت و بر اساس گزارش هایی که کاربران مبنی بر مواجه شدن با برخی از لینک های اشتباه در اختیار صرافی قرارداده اند تعدادی از لینک های جعلی شناسایی شده اند. به خاطر داشته باشید که "https://www.tapbit.com" تنها دامنه رسمی پلتفرم صرافی تپ بیت است. هرگز به لینک های اشتباه ورود نکنید، رمز عبور و کد تأیید حساب خود را در اختیار دیگران قرار ندهید و متن کد تأیید ارسال شده به تلفن همراه خود را قبل از قرار دادن در قسمت مورد نظر بخوانید!

FAKE URL: 
ko-tapbit.com
https://pzmd1.com/QZLmt
https://tapbitcoin.cc

در صورت نیاز به کمک، میتوانید ازارسال تیکت استفاده کنید و یا با پشتیبانی مشتریان 24 ساعته تپ بیت (Tapbit) ارتباط برقرار کنید. 
پلتفرم های رسمی تپ بیت (Tapbit):


Twitter     https://twitter.com/tapbitglobal
Telegram https://t.me/tapbitglobal
YouTube  https://www.youtube.com/c/tapbitglobal
LinkedIn  https://www.linkedin.com/company/tapbit/
Medium  https://medium.com/@tapbit
Reddit     https://www.reddit.com/user/tapbit/

 

سوالات پرتکرار در مورد بازار فیوچرز صرافی تپ بیت

 

سوال ۱. ساختار کارمزد 'Tapbit USDT Perpetual' چیست؟
یکی از مهمترین موارد در انتخاب بروکر و صرافی، شرایط و ساختار کارمزد ها است. ما در مجموعه ایران سیف پل ساختار کارمزد صرافی تپ بیت TAPBIT  را مورد بررسی قرار داده ایم. مواردی که در سایت رسمی کمپانی تپ بیت TAPBIT"" در این خصوص ذکر شده به شرح ذیل است.

-    در فیوچرز تپ بیت 'Tapbit USDT Perpetual'، اگر شما به بازار liquidity ارائه دهید، شما " Maker" هستید و کمیسیون شما 0.020٪ خواهد بود. با این حال، اگر liquidity را پذیرفته باشید، شما " Taker" هستید و به میزان 0.060٪ برای معاملات خود باید کمیسیون پرداخت کنید. برای جزئیات بیشتر، ساختار کارمزد Tapbit USDT Perpetual را در تپ بیت مشاهده کنید.

•    تعریف میکر (market maker) و تیکر (market taker) از دیدگاه صرافی تپ بیت TAPBIT:
در صرافی، دو نوع کاربر وجود دارد؛ کاربری که سفارش خرید یا فروش را ثبت می کند و کاربری که این سفارش را برمی‌ گزیند. دسته اول از کاربران را میکر (market maker) یا سفارش‌‌گذار می خوانند و دسته دوم، تیکر (market taker) یا سفارش‌‌‌بردار نامیده می شوند.

سوال ۲. آیا صرافی تپ بیت TAPBIT EXCHANGE"" در بخش 'Tapbit USDT Perpetual' کوین جدیدی را اضافه خواهد کرد؟

صرافی تپ بیت TAP BIT به عنوان یک صرافی فعال در حوزه ارزهای دیجیتال در بخش  'Tapbit USDT Perpetual' از معاملات کوین های اصلی پشتیبانی می کند. اما صرافی تپ بیت TAPBIT  شرایطی را فراهم کرده که کاربران نیز در انتخاب این توکن ها نقش داشته باشند. کاربران می توانند به کوین های مورد علاقه خود رای دهند تا در بخش Derivatives فعال شوند. تیم فنی تپ بیت پس از بررسی نظر سنجی ها و نظر کارشناسان لیستی از توکن های مورد نظر کاربران و کارشناسان را تهیه و این کوین ها هر چند وقت یکبار به لیست صرافی تپ بیت Tapbit اضافه می شوند. کاربران می توانند به انجمن های اختصاصی صرافی تپ بیت TAPBIT بپیوندند تا از قراردادهای جدید اضافه شده مطلع شوند و در نظرسنجی هفتگی شرکت کنند.

سوال ۳. بونوس های 'Tapbit USDT Perpetual' چیست؟

قبل از بررسی طرح ها و شرایط بونوس صرافی تپ بیت TAPBIT  باید به تعریف واژه بونوس بپردازیم.
 (Bonus) یک کلمه انگلیسی است که در فارسی به آن جایزه یا پاداش می گویند. صرافی تپ بیت "TAPBIT" به مانند تمام صرافی ها دیگر با ارائه ی بونوس سعی در جذب سرمایه گذاران دارد. این روش تبلیغاتی برای مشتریان جذاب است چرا که یک مبلغ پرداختی اضافی از سوی صرافی تپ بیت است و باعث تشویق تریدرها می شود. بونوس انواع مختلفی دارد که میتواند به صورت نقدی، اعتباری یا غیر نقدی به تریدر اعطا شود.

سوال ۴. چگونه بونوس رایگان خود را از 'Tapbit USDT Perpetual' دریافت کنیم؟

صرافی تپ بیت "TAPBIT" در صندوق آزمایشی خود به کاربران اجازه می دهد تا 'Tapbit USDT Perpetual' را بدون نیاز به هرگونه سرمایه گذاری امتحان کنند که سبب میشود تا تمام خطاهای احتمالی دارایی را به طور موثر کاهش دهند. کاربران می توانند در بازار اصلی فیوچرز صرافی تپ بیت TAPBIT معامله گری کنند و سود حاصل از آن را به راحتی برداشت یا منتقل کنند.
کاربران می توانند با ثبت نام و به محض ورود به بازار فیوچرز تپ بیت با انجام موارد از قبل مشخص شده تا سقف 30 USDT پاداش دریافت کنند.