خوک چاق (FATpigSIGNALS)

 

سیگنال های خوک چاق (FATpigSIGNALS)

"با سیگنال حرفه ای ها، مثل حرفه ای ها ترید کنید"

تیم خوک چاق تشکیل شده از تریدرهایی است که از سال 2017 در بازار کریپتو فعالیت می کنند و تجربه معامله گری 15 ساله در بازارهای مالی دارند. آنها در ابتدا فقط دوستانی بودند که هر روز در مورد کریپتو بحث و مشورت می کردند و نقطه نظرات خود را در یک کانال تلگرامی با یکدیگر به اشتراک می گذاشتند. بعد از آن بود که تصمیم به راه اندازی چنل یوتیوب و سپس کانال تلگرام خود گرفتند تا بقیه هم بتوانند از تحلیل ها و صحبت های آنها استفاده کنند.

تیم خوک چاق هیچگونه پلن جذب سرمایه و یا سرمایه گذاری و یا مشاوره به گروه خاصی نداشته و ندارند و افرادی که قصد استفاده از کانال VIP تلگرام را دارند می توانند به صفحه رسمی سایت مراجعه کنند و یکی از 3 پکیج موجود را خریداری کنند. آنها به طور مداوم بازار را رصد و موقعیت ها و فرصت های مناسب را پیدا کرده و در اختیار اعضا قرار می دهند.

 

ویژگی های سرویس VIP

  • تحلیل مارکت: آپدیت منظم تحلیل بیتکوین و اتریوم
  • استراتژی پورتفولیو: پیشنهاد چیدمان، ساخت و ری بالانس پورتفولیو کریپتویی کاربران
  • سیگنال های معامله گری: سیگنال های آلتکوین ها همخوان با صرافی های معروف
  • بررسی پروژه و توصیه ها: تحقیقات و ارائه نتیجه نهایی در مورد پروژه های جدید 
  • اخبار مرتبط با بازار: اخباری که احتمال تاثیرگذاری زیاد بر روی بازار و یا برخی از آلتکوین های خاص را دارند

 

پکیج های سیگنال و قیمت ها

 

  • پکیج وی آی پی برنز (Bronze VIP Package

هزینه عضویت 3 ماهه در تنها کانال سیگنال وی آی پی : 750 دلار

  • پکیج وی آی پی نقره ای (Silver VIP Package)

هزینه عضویت 6 ماهه در تنها کانال سیگنال وی آی پی : 1150 دلار

  • پکیج وی آی پی طلایی (Gold VIP Package)

هزینه عضویت 12 ماهه در تنها کانال سیگنال وی آی پی : 2200 دلار


نتایج سیگنال ها

یکی از نقاط قوت گروه خوک چاق، بدون شک، بخش نتایج سیگنال هاست که شامل اسکرین شات های متعدد در تاریخ های مختلف به صورت ماهانه است. علاوه بر این، جزئیات کامل بیشتر همین سیگنال ها در یک فایل اکسل به صورت جداگانه قابل دسترسی است. در این فایل تمام جزئیات اعم از نام سیگنال، تاریخ دقیق انتشار آن، نقطه ورورد و خروج و تارگت ها به همراه توضیح کوتاهی از آنچه در مورد این سیگنال اتفاق افتاده است وجود دارد.

نکته حائز اهمیت تعداد سیگنال هایی است که با اینکه به اهداف مورد نظر نرسیده و استاپ خورده اند، باز هم در این لیست وجود دارند و اگر برآیند تمام نتایج و درصدها را محاسبه کنیم با یک حساب سر انگشتی خیلی زود متوجه می شویم که نتیجه نهایی با آنچه که رویافروش ها می گویند بسیار متفاوت و در عین ناباوری به واقعیت نزدیک است.

 


نظر تیم ایران سیف پل

علی رقم عملکرد فنی مناسب تیم خوک چاق که مورد تایید تیم فنی ایران سیف پل نیز می باشد و توسط ما بررسی شده است، نکات منفی نیز در مورد این تیم وجود دارد. از آنجایی که هر تریدی ممکن است در بازارهای مختلف با ویژگی های مختلف فعالیت داشته باشد، تنوع پکیج های هر گروه سیگنال دهی از موارد مهمی است که در مورد هرکدام به چشم می آید و مورد توجه ویژه تریدرها قرار دارد.

باید گفت که از این حیث، تیم سیگنال خوک چاق (Fat Pig) عملکرد قابل قبولی نداشته و با ارائه تنها سه پکیج با ذکر جزئیات بسیار محدود در مورد نحوه و چگونگی سیگنال دهی و عدم شفاف سازی کافی و دقیق در مورد خدمات ارائه شده در کانال وی آی پی، مخاطبین خود را در حاله ای از ابهام رها کرده است. نکته دیگر که به وضوح قابل مشاهده است، هزینه بالای پکیج هاست که با توجه آنچه در بالاتر گفته شد، توجیح منطقی ندارد. اگر از موارد منفی که در بالا گفته شد چشم پوشی کنیم، به صورت کلی عملکرد این تیم از نظر فنی و غیرفنی (پشتیبانی، اطلاع رسانی، ...) نسبتا مورد تایید ایران سیف پل می باشد.

 

تیم ایران سیف پل