پسوند امنیتی Security Password چیست

پسوند امنیتی یکی از ویژگی‌های امنیتی کیف‌پول سیف‌پل است. ترکیبی از 3 کاراکتر (حروف و اعداد) است که پس از نام کیف‌پول در کیف‌پول سیف‌پل نمایش داده می‌شود.

پسوند امنیتی برای چیست؟

پسوند امنیتی در کیف پول سیف‌پل به شما کمک می‌کند تا کیف‌پولی را که استفاده می‌کنید شناسایی کنید، به خصوص زمانی که کیف‌پول را بازیابی می‌کنید و می‌خواهید مطمئن شوید که کیف‌پول درست است.

همچنین از وقوع این سناریوی مخرب جلوگیری می‌کند. تصور کنید شخصی در اطراف شما به نام کیف‌پول شما نگاه می‌کند، او می‌تواند تلفن شما را بدزدد، کیف‌پول خودش را به کیف‌پول سیف‌پل شما وارد کند و از همان نام کیف‌پول شما استفاده کند. بدون پسوند امنیتی، ممکن است ناآگاهانه پول خود را به جای آدرس خودتان به آدرس سارق منتقل کنید.

پسوند امنیتی چگونه ایجاد می‌شود؟

پسوند امنیتی در کیف‌پول نرم‌افزاری سیف‌پل بر اساس عبارت بازیابی تولید می‌شود. اگر عبارت یادآور متفاوتی را وارد کنید، پسوند امنیتی متفاوتی خواهید دید.
پسوند امنیتی در کیف‌پول سخت‌افزاری سیف‌پل Sl بر اساس عبارت یادآور، عبارت عبور و اطلاعات دستگاه تولید می‌شود.

اگر هر یک از این عوامل را تغییر دهید، پسوند امنیتی نیز بر این اساس تغییر خواهد کرد.

چگونه از این ویژگی پسوند امنیتی استفاده کنم؟

پسوند امنیتی ترکیبی کوتاه است و به خاطر سپردن آن نسبتاً ساده‌تر است، بنابراین همیشه بهتر است آن را پس از ایجاد یا وارد کردن کیف‌پول به سیف‌پل به خاطر بسپارید، سپس می‌توانید به راحتی متوجه شوید که آیا تغییراتی در کیف‌پول شما ایجاد شده است یا خیر و از هر گونه تلاش مخرب آگاه باشید.

 

تیم ایران سیف پل